TRZYMAMY KCIUKI Z NIEMIEC
32
Jestesmy dumni z Was, z tego jak przebiega protest w Polsce i ze trzymacie sie dzielnie!
W Niemczech obowiazkiem lekarza jest napisanie na recepcie TYLKO n
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 32 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.