DO kogo się poskarżyć3 stycznia 20120Kochani!Wpadłam na pewien pomysł.Napisałam list z żalami do posłanki(niestety PO),na kTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy