MY LECZYMY, WY REFUNDUJECIE - lista mailingowa w woj. śląskim
4
W związku z olbrzymim zainteresowaniem lekarzy Zarząd Regionu Śląskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy uruchomił w dniu 2 stycznia 2012 r. listę mailingową „MY LECZYMY, WY REFUNDUJECIE”. KAŻDY lekarz wykomujący zawód lekarza w woj. śląskim ma prawo do zapisania się na w/w listę (niezależnie czy jest członkiem OZZL, czy nie).
Uprzejmie proszę o rozpropagowanie istnienia tej listy wśród wszystkich lekarzy wykonujących zawód lekarza w województwie śląskim w formie np. wysłania wszystkim znajomym lekarzom następującej informacji:
W związku z licznymi pytaniami dot. akcji „MY LECZYMY, WY REFUNDUJECIE” Zarząd Regionu Śląskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy postan
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.