co z org pacjentów

3
czy jako lekarze nie powinniśmy szeroko MERYTORYCZNIE poinformować organizacje zrzeszające pacjentów o zagrożeniu jakie także dla nich stanowi ustawa? Większość leków jest zdecydowanie droższa, doda
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.