Minister praktykiem...:-)
26
Trwa właśnie spotkanie BA z przedstawicielami lekarzy. Na stronie gazeta.pl przedstawiono niektóre pytania, zadawane przez lekarzy ministrowi. Mnie do głębi wzruszyło pytanie poniższe:
"dr n.med. J. Staszewski: Minister twierdzi, że jest aktywnym, praktykującym lekarzem. Czy wypisywał w ostatnim roku jakieś recepty na leki refundowane? Wg informacji z NFZ przez cały zeszły
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 26 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.