Protest a chory wymagajacy szybko drogiego leku

2
Dzisiaj mialem chorego, ktoremu zabraklo insuliny. Na 100% recepte zaplacilby 200zl, a nie mial czym. Z karty otrzymal ode mnie kserokopie zaswiadczenia od diabetologa, ze ma cukrzyce i leczy sie ta insulina. Z moja recepta ze slynnym stempelkiem oraz kserokopia powyzsza, oraz wlasnymi dokumentami zaswiadczajacych prawde o ubezpie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.