Leniwi lekarze nie znający obsługi Excela- czyli o "prawdziwym" powodzie protestu refundacyjnego...

10
Oto post z pewnego bloga IT: http://www.spidersweb.pl/2012/01/uczmy-sie-excela-nim-bedzie-zapozno.html Dla leniwych lub nie potrafiących kliknąć w linka ;P, cytuję poniżej odnoszący się do nas fragment: "Pokazem lenistwa społeczeństwa lub brakiem umiejętności obsługi Excela są ostatnio głośne protesty w służbie zdrowia. A chodzi w zasadzie w większości przypadków o brak chęci zajrzenia do pliku .xls i wybrania z nich leków, które najczęściej dany specjalista służby medycznej przepisuje. Wystarczy wyszukać, posortowa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.