Nasz list w Gazecie Wyborczej

83
Witajcie, prawdopodobnie mamy możliwość zamieszczenia naszego listu w Gazecie Wyborczej. Musi być napisany konkretnie, przejrzyście i nie za długo, zrozumiale dla nie - lekarza. Myślę że trzeba by napisać o biurokracji i stracie czasu, o drakońskich karach, jakimi nam się grozi i pr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 83 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.