Spotkanie z Premierem - aktualna analiza

146
Myślę że wszyscy nie za bardzo wiedzą co mysleć o sytuacji po rozmowach naszych przedstawicieli z Premierem Tuskiem. Z jednej strony spotkał się z nami (czyli mięknie), z drugiej powiedział ze ustawa jest nie do ruszenia. I że co najwyzej czasowo zawieszą nam kary za brak dowodu ubezpieczenia. To co widzimy to pewnego rodzaju gra pozorów. Istotne jest to że zaskoczyła ich skala naszego protestu i brak powszechnego potępienia ze strony mediów i pacjentów. Są gotowi do ustępstw. Jakie to beda ustępstwa zalezy teraz od nas – na co się zgodzimy. Przypomnę że walczymy o całkowite wyłączenie lekarzy z procesu orzekani
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 146 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.