Mały przeciek z negocjacji :-)
109
Prosto od AgniesiR mam gorącego newsa:
1. Negocjacje wszystkich środowisk z Rządem nadal trwają, atmosfera wyjątkowo gorąca.
2. Negocjacje są bardzo trudne i wyczerpujące dla OBU stron :]
3. Wielka (i raczej pełna) rehabilitacja Naczelnej Rady Lekarskiej, szczególnie odważna i twa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 109 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.