Mały przeciek z negocjacji :-)

109
Prosto od AgniesiR mam gorącego newsa: 1. Negocjacje wszystkich środowisk z Rządem nadal trwają, atmosfera wyjątkowo gorąca. 2. Negocjacje są bardzo trudne i wyczerpujące dla OBU stron :] 3. Wielka (i raczej pełna) rehabilitacja Naczelnej Rady Lekarskiej, szczególnie odważna i twa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 109 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.