też dostaliście taki spam?
17
Dzisiaj na moją skrzynkę mailową dostałem takiego śmiecia:
>>Szanowna Pani Doktor,
Szanowny Panie Doktorze,
Zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie (około 6-8 minut) na temat firm farmaceutycznych oraz leków stosowanych w Pana/i praktyce lekarskiej.
W podziękowaniu prześlemy Panu/i doktor/owi bon towarowy o wartości 20 zł do wykorzystania w dowolnym markecie.
Jeśli przerwie Pan/i wypełnianie ankiety i zamknie przeglądarkę
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.