też dostaliście taki spam?

17
Dzisiaj na moją skrzynkę mailową dostałem takiego śmiecia: >>Szanowna Pani Doktor, Szanowny Panie Doktorze, Zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie (około 6-8 minut) na temat firm farmaceutycznych oraz leków stosowanych w Pana/i praktyce lekarskiej. W podziękowaniu prześlemy Panu/i doktor/owi bon towarowy o wartości 20 zł do wykorzystania w dowolnym markecie. Jeśli przerwie Pan/i wypełnianie ankiety i zamknie przeglądarkę
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.