Karać posłów, senatorów - za buble prawne!!!! conajmniej 5 lat wstecz, finansowo+odpowiedzialność karna!

5
Drodzy Państwo! Co Wy na to żeby wprowadzić ustawę o odpowiedzialności karnej i finansowej dla posłów, senatorów, ministrów itp. za buble prawne, które wprowadzają? Dlaczego nie mają ponosić takowej? Od wielu lat w Polsce tworzy się prawo , mam wrażenie, że czasami "pisane na kolanie". Gd
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.