Zaostrzenie protestu od poniedziałku - pakiet - propozycja dla K24+OZZL+PZ

94
Wnioskuję: 1. Uchwalić wotum nieufności wobec NRL i przesłać je do NFZ i MZ i premiera o treści "My niżej podpisani lekarze szpitali, poradni specjalistycznych, podstawowej opieki zdrowotnej, będący członkami Izb Lekarskich zrzeszeni w K24+OZZL+PZ, w zw
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 94 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.