KONSYLIUM24 z daleka
9
Witam serdecznie!
Konsylium24 wyrasta na jedna z wiekszych sil reprezentujacych srodowisko lekarskie - czytajac wiadomosci o protescie, o spotkaniach i o tym ze przedstawiciele K24 sa zapraszani na spotkania z politykami i urzednikami jestem szczerze mowiac dumny, ze sie tu zapisalem i czasami mniej czy bardziej aktywnie dyskutowalem.
Sila K24 lezy nie tylko w ilosci lekarzy i wielosci pogladow, ale rowniez w tym, ze dzieki internetowi komunikacja miedzy nami staje sie bardziej naturalna, mniej hierarchiczna i czujemy, ze wszyscy jestesmy, tak jak zawsze to bylo, kolegami wspolnie uprawiajacymi jeden z najciekawszych i najwazniejszych zawodow. Prawie wszyscy jestesmy ze
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.