Dalsze losy protestu - dyskusja 5.01.2012

269
Portal Konsylium24 jest jednym z podmiotów który powinien zadecydować o kontynuacji lub zawieszeniu protestu. http://www.tvn24.pl/-1,1730354,0,1,protest-lekarzy-jeszcze-co-najmniej-przez-tydzien,wiadomosc.html Proponuję dyskusje na temat naszego stanowiska. Zapewne wiele osób bardzo „nakręciło się” akcją pieczątkową i jest zadowolonych uwolnienia się od orzekania w sprawie uprawnień refundacyjnych. Jednak nie może to trwać bez końca. Prowadzona jest wobec nas akcja czarnego PRu, więc powoli będziemy tracić poparcie mediów i pacjentów. Co więcej dyrektorzy publicznych szpitali mogą zacząć represjonować pracowników, NFZ może zacząć nakładać kary za złą realizację kontraktu, a Rzecznik Praw Pacjenta może zacząć nakładać kary na świadczeniodawcó
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 269 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.