ULOTKA - raz jeszcze.
20
Bardzo proszę, żebyśmy zrobili kolejne podejście do tematu "lekarze wychodzą naprzeciw pacjentowi". Już wszyscy się w Polsce pochylają nad biednym pacjentem zastraszonym przez rozleniwionych lekarzy, nawet Kazimiera Szczuka. Ministerstwo Zdrowia założyło specjalną stronę dla pacjentów, lekarzy i farmaceutów. Trąbią że recepty protestacyjne są legalne! To oznacza że protest jest legalny, a z tego co piszą forumowicze wynika, że w praktyce pacjenci dostają leki i nikt nie popada w rozstrój zdrowia z powodu braku do leków.
Mamy czerwoną pieczątkę, ale nie mamy oficjalnego plakatu czy ulotki dla pacjentów. Informacje dla pacjenta muszą być krótkie i zwięzłe i dotyczyć tego, co go interesuje - czyli jego leków.
Ja proponuję taki tekst:
Szanowni Państwo!
Brzmi poważniej niż Szanowni pacjenci, pacjenci odbiorą taki komunikat jako bardziej ludzki niż podkreślający pochyłą relację lekarz-pacjent "Szanowni Pacjenci". Szanowni państwo - bo warto, żeby te informacji dotarły także do innych lekarzy i nie-pacjentów zainteresowanych protestem.
Protestujemy przeciwko przepi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.