Namawiam do odpowiedzialności i ograniczenia "adrenaliny" !

17
Sorry, muszę to napisać: -mam do Was prośbę, ba nawet chcę tu wyartykułować pewien nacisk: - czy moglibyście (szczególnie co młodsi) na chwilę schować swoje rewolucyjne pomysły (ZLA; strajk nieobecnych, oflagowanie, wyjście na ulice itp) - nie twórzcie sytuacji, że pewnie nie tylko ja zastanawiam się, czy ktoś celowo tu nie prowokuje...rozróby! Uważam, że mamy w tej chwili jedno zadanie: stawiać RLDDNFZ; czyli definitywnie odpiąć sie od roli nieopłacanej biurwy NFZtu, (za co ta kocha nas karać dziesiatkami tys. zł.) Tylko tyle - i AŻ TYLE! Zamiast mnożyć tu na forum posty o zupełnie chybionych, wr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.