Nie rezygnujmy z pieczątek RLDDNFZ

12
Ostrzegam przed naiwnością-każdy ,,gest dobrej woli,, a zwłaszcza rezygnacja z pieczątek będzie przez Donalda, MZ i NFZ zrozumiany jako słabość i odpowiednio przeciwko nam wykorzystany. Nie bójmy się, jest nieźle(u mnie pacjenci wykazują cierpliwość i często zrozumienie a recepty RLDDNFZ są refundowane w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 12 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.