"ubezpieczeni z mocy prawa" - dzieci, ciężarne itp

17
Jako pediatra zwracam się z prośbą do wszystkich negocjujących w naszym imieniu o wyjaśnienie wreszcie pojęcia, którym jestem ciągle bombardowana przez pacjentów -" JAKI DOKUMENT UBEZPIECZENIA????PRZECIEŻ WSZYSTKIE DZIECI W POLSCE SĄ UBEZPIECZONE". -Rodzice pracujący, ale dziecka nie zgłosili (czasem z niewiedzy, roztargnienia, czasem bo im się nie chciało... -ro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.