wskazania rejestracyjne

20

Jesli temat był już tu dokladniej omawiany to napiszcie. Tutaj http://konsylium24.pl/show/fora_prywatne/index/32461/refundacja-lekow-stosowanych-we-niezarejestrowanych-wskazaniach---nowe-dzialania-mz.html?cat=234 gynosaurus i ikkona poruszyli bardzo istotną sprawę i myślę,ze należy to też podkreślic w rozmowach z MZ i z pacjentami Chodzi

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.