A może list otwarty do lekarzy????
10
Witam!
Obserwuję różne zachowania lekarzy. I jestem przerażona ignorancją. Ja rozumiem, że nie jest to komfortowa sytuacja wydawać recepty z pieczątką RLDDNFZ, ale wokół mnie wielu lekarzy nadal nie rozumie istoty problemu! Najistotniejsze są 3 punkty- (forumowicze k24 wiedzą to lepiej ode mnie):
1.weryfikacja uprawnień pacjenta,
2.określanie poziomu refundacji,
3. i- !!!!- CHPL; (najbardziej tajemnicze dla wszystkich i lekarzy i najbardziej niebezpieczne; bo z tego co pisała Agnies
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.