A może list otwarty do lekarzy????

10
Witam! Obserwuję różne zachowania lekarzy. I jestem przerażona ignorancją. Ja rozumiem, że nie jest to komfortowa sytuacja wydawać recepty z pieczątką RLDDNFZ, ale wokół mnie wielu lekarzy nadal nie rozumie istoty problemu! Najistotniejsze są 3 punkty- (forumowicze k24 wiedzą to lepiej ode mnie): 1.weryfikacja uprawnień pacjenta, 2.określanie poziomu refundacji, 3. i- !!!!- CHPL; (najbardziej tajemnicze dla wszystkich i lekarzy i najbardziej niebezpieczne; bo z tego co pisała Agnies
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.