Ogolne przemyslenia-protest
39
Mysle sobie o tym protescie i naszych roznych postawach. Duzo tu watpliwosci etycznych..czesto strach..premier i RPP pohukal..pracodawca zagrozil albo postawa "najwazniejszy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 39 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.