Propozycja, wobec żądań : NFZ i rządu,o odstąpienie lekarzy od protestu.
88
Rząd i NFZ stawiają nas pod pręgierzem – nie będzie ustępstw jeżeli się nie ugniecie. Z drugiej strony pojawiają się naciski ze strony niektórych współorganizatorów protestu o wykazanie tzw. dobrej woli. Jedyną dobrą wolę
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 88 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.