Cierpienia młodego lekarza.

16
Witam wszystkich zacząłem specjalizację ponad miesiąc temu i mam mnóstwo wątpliwości. Moje pytanie to : kiedy wypisuję pacjenta z np. gastrologiczneg
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.