A może protest pacjentów?
7
PROTEST PACJENTÓW
Gdy tłumaczę pacjentom, dlaczego mają iść do specjalisty po zaświadczenie (zapisy obecnie na wrzesień) pomimo, że dobrze byli leczeni dotychczasowymi lekami i pacjenci są słusznie oburzeni mówię, że takie jest prawo i mogą zgłosić zażalenie do NFZ. Gdy tłumaczę pacjentom, dlaczego bez pieczątki nie będę mogła już pisać leku z refundacją pomimo, że do tej pory mieli refundację i pacjenci są oburzeni, mówię, że takie jest prawo i mogą, ba powinni zgłosić problem do NFZ.
A co by było, gdyby w trakcie wizyty oburzeni na zmiany pacjenci podpisali się na liście oburzony
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.