Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie
52
Rządzący działają zgodnie ze starą rzymską zasadą "dziel i rządź". Po raz kolejny skłócili lekarzy i pacjentów i już liczą zyski.
Lekarzy wystraszyli karami i ci bardzo ostrożnie przepisują leki refundowane, albo wręcz uchylają się od ich przepisywania.
Z lekarzy rządzący ściągają kasę za "nienależnie" przepisane leki i karne odsetki. Tylko za 2010r. było tego 7,6 mln
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 52 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.