Jesteśmy naiwni !
14
MZ na czele z NFZ śmieją się z naszej naiwności i wiary w natychmiastowe zmiany rozporządzeń, czy też nowe zarządzenia przez prezesa NFZ. Doskonale wiedzą, że nie przerwiemy protestu (bo kto chciałby zaciągać sam sobie stryczek?), manipulują nami i z każdym kolejnym dniem liczą zaoszczędzone miliony w budż
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 14 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.