Ustawa jest GENIALNA

22
własnie doszedłem do wniosku że ta ustawa z punktu widzenia NFZ jest po prostu genialna. MZ nasz protest jest na rękę tak naprawdę. Czemu - proste. Policzyłem sobie jak obecnie pacjent płaci za receptę z pieczatką, i porównałem jak by płacił gdybym mu wydał receptę zgodni
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 22 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.