Lekarska Rota

7
Nie byłoby dobrze, gdyby zapał do zmiany ustawy w nas osłabł, a że ta pieśń zewsze na nas Polaków działała stymulująco, to mała próbka: Przybijam pieczęć, bo chcę żyć Nie tonąc w wielkich długach, Które zapewnić może mi NFZ-owy sługa. Lekarzem jestem, leczyć chcę Pacjentów swych w spokoju, A nie zajmować ciągle się Biurokratycznym gnojem. Nie damy, by nas gnębił rząd Niech szybko spada skąd, niech szybko
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.