Lekarska Rota
7
Nie byłoby dobrze, gdyby zapał do zmiany ustawy w nas osłabł, a że ta pieśń zewsze na nas Polaków działała stymulująco, to mała próbka:
Przybijam pieczęć, bo chcę żyć
Nie tonąc w wielkich długach,
Które zapewnić może mi
NFZ-owy sługa.
Lekarzem jestem, leczyć chcę
Pacjentów swych w spokoju,
A nie zajmować ciągle się
Biurokratycznym gnojem.
Nie damy, by nas gnębił rząd
Niech szybko spada skąd, niech szybko
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.