Dlaczego pacjenci nie chcą się podzielić solidarnie odpłatnością za leki?

20
Kto cierpi bardziej: czy pacjent z choroba afektywna dwubiegunową, neuropatią obwodową czy padaczką ? Wszyscy wiemy,że bywa różnie.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.