Mała sonda, bo nie wiem czy tylko ja tak mam :-)

39
Ostatnie wydarzenia spowodowały, że jako lekarz rozważam kilka wariantów mojej dalszej pracy. Nie ukrywam, że chodzi mi po głowie całkowite odcięcie się od wszelkich związków z NFZ. Marzę o tym, żebym mógł zająć się wyłąc
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 39 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.