LIST DO LEKARZY- ponownie!
23
Jeszcze raz poruszam temat rozpropagowania wiedzy na temat refustawy wśród lekarzy. Naprawdę wielu lekarzy nie ma tej świadomości, wielu ma mniejszą niż niektórzy pacjenci.... No takie jest nasze środowisko. Sądzą, ze chodzi tylko o kary za weryfikację uprawnień, a premier OBIECAŁ to zmienić, więc wymiękają. A teraz chodzi o to aby jak największą grupę mimo wszystko uświadomić! Część z nich dołączy do nas! Wówczas mamy większą szansę cokolwiek ugrać.
Oto moja propozycja "Listu do lekarzy". Każdy może zrobić z nią co chce- załącznik na dole w pdf. Można przesłać wszystkim znajomym lekarzom, wydrukować- porozdawać. Wedle uznania. Można też napisać swoją wersję (wiem, że moja jest za długa...)
REF – Ustawa
Co każdy lekarz wiedzieć powinien!
Droga Koleżanko ! Drogi Kolego !
Z dniem 1 stycznia 2012r. weszła w życie ustawa o refundacji leków.
Czy znasz tę ustawę? Czy wiesz dokładnie jakie zagrożenia ze sobą niesie? Tu nie chodzi tylko o:
* każ
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.