Ratujmy się przed karami od RPP !!!

57
Jak wiecie, napływają skargi na lekarzy do Rzecznika Praw Pacjenta, który może nałożyć karę bodajże do 500 000 zł (niech mnie ktoś poprawi). Trzeba pokryć te skargi skargami na NFZ i MZ. Że stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa obywateli, nie wywiązują się ze swoich obowiązków, nie refundują jakiegoś k
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 57 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.