do propozycji Agnieszki i OZZL
44
Nie mam zaufania do strony rzadowej.
Przyjmijmy, ze zgodza sie na ICD.
I mozemy miec w ICD 10:
Litera25.3 - B
Litera25.5 - 30%
Litera25.9 - 50%
Czy to naprawde cos nam zmienia? Czy zmniejszy ilosc sprawdzania i pomylek?
Dla mnie wychodzi na to samo.
Poza ty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 44 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.