do propozycji Agnieszki i OZZL

44
Nie mam zaufania do strony rzadowej. Przyjmijmy, ze zgodza sie na ICD. I mozemy miec w ICD 10: Litera25.3 - B Litera25.5 - 30% Litera25.9 - 50% Czy to naprawde cos nam zmienia? Czy zmniejszy ilosc sprawdzania i pomylek? Dla mnie wychodzi na to samo. Poza ty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 44 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.