Przesyłajmy List do pacjentów do prasy lokalnej !!!!
6
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,10931422,Bylem_dzisiaj_u_lekarza_____komentarz_z_forum_gazeta_pl.html
To artykuł opublikowany dziś w gazecie, do której został wy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.