Na czym stoimy?

27
Czy może mi ktoś jasno wytłumaczyć na czym w końcu stoimy-my jako lekarze jeśli chodzi o nasz protest RDDNFZ. Idę dziś na godz.16
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 27 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.