TVN24 jest naszym wrogiem! / bez prawdy / bez umiaru / bez dobrego smaku
72
dziś po raz wtóry tvn24 zignorowała konferencję OZZL, PZ i innych przedstawicieli lekarzy, wcześniej 30 grudnia 2011 o godz. 12.00, dziś kolejny raz red. M.O. obnosi się z własną niewiedzą i arogancją na temat, który porusza tzn. wypisywania recept, duch intelektualnej pr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 72 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.