Dlaczego nadal pieczatkujemy?
11
Na wczorajszym spotkaniu organizacji firmujacych protest pieczatkowy ustalone zostało że akcja pieczatkowa trwa nadal, nie wykonujemy zadnych gestów kompromisowych wobec Rzadu, a co wiecej wpisujemy nazwy miedzynarodowe leków co stanowic będzie pewna formę zaostrzenia protestu. http://www.ozzl.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12782:komunikat-z-dnia-9-stycznia-ze-wspolnego-posiedzenia-rodowisk-medycznych&catid=56:aktualnoci&Itemid=2
Decyzje te wynikają z trzech przesłanek:
1. Po pierwsze twardej postawy PZ. Porozumienie jest zainteresowane jedynie całkowitym wyłączeniem lekarzy z procesu orzekania o refundacji, gdyż jedynie to zapewnia ochronę zarówno lekarzom jak i świdczeniodawcom. Uchylenie jed
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.