Coś chyba ważniejsze od Ustawy
19
Boję się!
W całym tym rozgardiaszu wojennym nikt nie zwrócił uwagi na rzecz fundamentalną. Cała ta zakalcowata ustawa jest USTAWĄ SEJMOWĄ. To Parlament Rzeczypospolitej ją firmuje i pod nią się podpisał, niezależnie od tego czy naprawdę powinna się zwać Prawem Tuska, Twardowskiego lub Kopaczowej.
Przeczytałem sobie właśnie historię uchwalania nieszczęsnej ustawy przez elitę intelektualną naszego kraju http://www.rp.pl/artykul/10,787225-Tajemnica-osmego-ustepu.html?p=1.
I zacząłem się bać.
Jeśli 560 posłów i senatorów jest w stanie firmować swoją osobą czyjeś buble, to nic nas nie chroni przed obudzeniem się pewnego dnia w jeszcze większym cyrku. I to będziemy m
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 19 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.