reakcja na kolejne działania Rzecznika Praw Pacjenta10 stycznia 20120Uważam, że nasi przedstawiciele (NIL) powinni CO NAJMNIEJ wystosować komunikat do pani Rzecznik, uświadamiając ją choTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy