reakcja na kolejne działania Rzecznika Praw Pacjenta

0
Uważam, że nasi przedstawiciele (NIL) powinni CO NAJMNIEJ wystosować komunikat do pani Rzecznik, uświadamiając ją cho
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.