A jeśli nas oszukają i zmuszą ?

34
Koledzy. Nie przejmujcie się jeśli wszyscy którzy pieczętowali zrobią sobie miesięczną przerwę w karierze to z pewnością skończą się knucia rządu skończą się negatywne komentarze w mediach skończy się opluwanie lekarzy. Wtedy zacznie się lament abyśmy do pracy jednak wrócili, a my wrócimy ale już na naszych warunkach. Wtedy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 34 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.