płacimy za brak prawdziwych reform
3
nareszcie do mnie, qrva, dotarło, że
to my i pacjenci mają zapłacić za brak albo symulowanie reform.
ten myk z ChPL, to odsyłanie do diabetologów, czyl
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.