Co dalej?
12
Na razie stempluję. Ale co będzie po zawieszeniu protestu? Refundacja leku tylko zgodnie z CHPL? Ok! Leczyć zgodnie z najnowszymi wytycznymi mogę na 100% - widać nowoczesna medycyna to będzie dobro luksusowe,dla zamożniejszych pacjentów. Co mnie to obchodzi, że kogoś nie stać! Przy wątpliwościach dot. wskazań w CHPL- rp 100%, pacjenci w NPL przychodzący po RP np. na insulinę (bez stosownych zaświadczeń jak zwykl
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 12 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.