Zdenerwowałam się na Newsweeka

8
http://polska.newsweek.pl/bartosz-arlukowicz--zrefundowany,86871,1,1.html W artykule owym m.in. napisano, że lekarze umyślnie nie zareagowali na wadliwą ustawę, poczekali aż wejdzie w życie, żeby wywołć kryzys. Co mnie zdenerwowało i wysłałam takiego maila do autorów. ------ Wiadomość oryginalna ------ > Temat: Na temat "Arłukowicz.Zrefundowany" > Data: Wed, 11 Jan 2012 18:05:49 +0100 > Nadawca: Tamara Abramczyk > Adresat: newsroom@newsweek.pl > > > > Do Panów A. Stankiewicza i P.Śmiłowicza > > Napisali Panowie nieprawdę w w/wymienionym artykule. Lekarze zdając sobie sprawę z niebezpieczeństw tej porażki prawnej, jaką jest ustawa refundacyjna, wiosną zeszłeg
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 8 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.