Wojna z Ministerstwem Zdrowia?

144
Kochani! Wbrew moim nadziejom MZ BA wcale nie prezentuje dobrych intencji. Wyciąga do nas rękę, a w drugiej trzyma sztylet:( Znosi kary z 48.8., ale miesza w ustawie o zawodzie lekarza. Oszukuje aptekarzy. Nie zdziwiłabym się, jakby już szykował dla nas nowe Rozporządzenie. Nasz Prezes zachowuje się bardzo w porządku, chciałabym mu wierzyć. Ale przed zdradą 16.12 był 2.12, a wtedy też był waleczny i przekonujący. Musimy rozważyć najgorszy wariant: MZ zmieni przepisy prawa tak, aby pieczątka nas nie chroniła, jak do tej pory. Czy będziemy dalej bić pieczątkę, jeżeli
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 144 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.