NAJWIĘKSZY PROBLEM ??
8
Śledzę sytuację na K24 od początku, i czytając wszystkie nasze posty napawa mnie duma że wszyscy tak jednomyślnie, tak w obronie pacjenta i ideałów, że wygrana możliwa ..
... i nagle lęk.
NRL milczy, nie odzywa się tu na K24, na ich stronie listy do episkopatu żeby się za nas modlily a my od łóżek nie odejdziemy , ale nic o zamiarach, otym czego od nich oczekujemy. Był jakikolwiek kontakt między nimi a Agniesią? Z Bukielem ? Poprą Nas? A może tylko wzajemnie się tu nakręcamy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 8 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.