Dlaczego DT, EK i inni "wielcy" nienawidzą lekarzy ?
34
Bo boją się strajku. Nie ma rządu, który nie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 34 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.
Ten post ma 34 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.