Jak to się stało, że przepadł protest podpisany przez ok 9000 lekarzy?

20
Protest - petycja, podpisany w 2011 roku przez lekarzy z inicjatywy lekarzy zgromadzonych na Konsylium24 zapadł się w niebyt! Politycy albo faktycznie o nim nie wiedzą, albo tak tylko mówią! Dzisiaj p. Janusz Palikot w rozmowie z red. J.Żakowskim w Poranku radia TOKfm powtarzał z emfazą pytanie: GDZIE BYLI LEKARZE W 2011 ROKU, DLACZEGO NIE PROTESTOWALI? ZAPROTESTOWALI APTEKARZE I FF, DLACZEGO GŁOSU LEKARZY NIE BYŁO? A przecież był. - Nie złożono protestu do
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.