co by było gdyby...? czyli nie lękajcie się (cytat)

3

wiecie co? czy my musimy być niewolnikami i pracować w funduszu? czy nie prościej byłoby nam wszystkim ćpnąć te robotę na fundusz, przyjmować tylko prywatnie, leki na 100%, a nfz zająłby się roszczeniami pacjentów gnających tam po zwrot forsy... my byśmy mieli upragniony komfort leczenia i święty spokój, apteki też by nie m

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.