reustawa a kodeks etyki lekarskiej
17
Czy nowelizacja reustawy nie jest przypadkiem niezgodna z Kodeksem Etyki Lekarskiej?Art.4 mówi:"Do wypełnienia swoich zadań lekarz powinien zachować swobodę działań zawodowych,zgodnie ze swoim sumieniem i współczesną wiedzą medyczną"Jak to się ma do chpl z lat 90-tych?Ustawa refundacyjna ZMUSZA nas do łamania kodeksu etyki.
Kolejny art.57p.2 "Wybierając formę diagnostyki lub terapii lekarz ma obowiązek kierować
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.